Pôžička Provident

Spoločnosť PROVIDENT ukončila na Slovensku svoju činnosť. V prípade záujmu o pôžičku vám odporúčame využiť služby spoločnosti Silverside ktorá poskytuje pôžičky s licenciou od Národnej Banky SR. Siliverside poskytuje úvery bezhotovostne a s individuálnym prístupom k zákazníkovi. Obchodný zástupca vám pomôže s vysvetlením a nastavením úverovej zmluvy, podľa vašej potreby.

Pohodlná pôžička Pôžička Provident 160 až 2300 EUR
Férová pôžička s jasnými pravidlami, bez skrytých poplatkov, takže vždy budete vedieť, koľko máte splácať.

Peniaze môžete mať už za niekoľko hodín, obchodný zástupca sa o všetko postará – navštívi vás, oboznámi s podmienkami zmluvy a peniaze Vám môže doručiť aj v priebehu niekoľkých hodín prostredníctvom poštovej poukážky. Vy nemusíte nikam chodiť. Ak Vám vyhovuje Bezhotovostná pôžička – tak pôžička bude zaslaná priamo na váš účet do 10 dní od podpísania zmluvy, pravidelné týždenné splátky posielate priamo na účet Providentu.

Získajte nezáväznú ponuku cez tento formulár ( bezplatne)

Výhody Pôžičký Provident

  • bez účelu použitia
  • bez ručiteľa
  • bez skrytých poplatkov

Provident v medzinárodnom meradle

Spoločnosť Provident Financial plc bola založená vo Veľkej Británii už v roku 1880. V roku 2006 sa od nej oddelila medzinárodná divízia a bola založená nová medzinárodná skupina s názvom International Personal Finance (IPF), do ktorej patrí aj slovenská spoločnosť Provident Financial s.r.o.

Pôžička Provident
5 (100%) 2 hlasov